» » Херсонці готові співпрацювати з поліцією у статусі «аноніму»

Херсонці готові співпрацювати з поліцією у статусі «аноніму»

Проводячи дослідження безпеки міста, представники громадського центру «Нова генерація» запитали респондентів, як вони готові взаємодіяти з поліцією.

Так, 31% старших за 60 років готові співпрацювати з поліцією, повідомляючи про правопорушення у статусі «аноніма». 27% мешканців у віці від 45 до 59 років готові бути свідками при фіксації правопорушень та проводити просвітницькі заходи.

Жінки на 16% більше, ніж чоловіки готові повідомляти про злочини та на 18% більше, ніж чоловіки готові бути свідками. Чоловіки на 30% більше, ніж жінки готові брати участь у просвітницьких та навчальних заходах. 50% жінок та чоловіків у віці від 30 до 59 років включно готові брати участь у патрулюванні.

Дослідження базувалось на інтерв’ю 34 учасників 4 фокус-груп: активістів, молоді, жінок та батьків дітей різного віку, на індивідуальному («face to face») опитувані 300 осіб та он-лайн опитуванні 49 осіб. Було опитано 44% чоловіків, 56% жінок.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый