» » КВУ закликає на місяць продовжити сесію Ради

КВУ закликає на місяць продовжити сесію Ради

Комітет виборців України закликає народних депутатів внести зміни до календарного плану Верховної Ради, продовживши роботу парламенту до 11 серпня. На разі, відповідно до Постанови ВРУ «Про календарний план проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання», шоста сесія має бути закрита у п’ятницю, 14 липня.

Продовжити роботу парламенту необхідно з огляду на потребу в прийнятті законів для проведення пенсійної, земельної, медичної реформ, а також визначення статусу окупованих територій. Так, пакет законопроектів щодо пенсійної реформи був внесений урядом лише 22 червня, проекти законів із медичної реформи прийняті за основу, законопроекти щодо земельної реформи та визначення статусу окупованих територій на разі не подані до парламенту.

У разі продовження роботи Ради за чинним календарним планом у депутатів залишиться лише 4 дні пленарних засідань для розгляду цих та інших питань. Це створює ризик того, що відповідні закони або не будуть прийняті взагалі, або будуть розглянуті поспіхом, що може негативно позначитися на їх якості.

За словами голови КВУ Олексій Кошеля упродовж шостої сесії Верховної Ради було заплановано провести 33 дні пленарних засідань. Однак чотири рази голова ВРУ Андрій Парубій був змушений достроково закривати засідання Ради через брак кворуму. Тому було б логічно вимагати, щоб депутати відпрацювали вказаний час у липні-серпні.

«Продовження сесії на один місяць не означатиме втрату народними депутатів своїх відпусток. У народних депутатів залишиться понад три тижні (із 12 серпня по 5 вересня) для відпочинку, що відповідатиме вимогам трудового законодавства», – зазначив Олексій Кошель.

Джерело: сайт ВГО КВУ

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый