» » Автобуси більше не будуть їздити до Високопілля, бо немає доріг

Автобуси більше не будуть їздити до Високопілля, бо немає доріг

Після 9 травня із Високополлям не буде регулярного пасажирського сполучення, бо перевізники відмовляються їхати у зв'язку із відсутністю доріг у тому напрямку...

Про це повідомив голова Високопільської ОТГ Руслан Застава. Він сьгодні написав на своїй сторінці:"Сьогодні перевізник автобусного рейсу "Кривий Ріг - Геничеськ" (Нововтроїцьке АТП) видав останнє попередження району - після 9 травня відміняє заїзд в смт Високопілля, в зв'язку з відсутністю дороги за напрямком Т2207".

Руслан Миколайович нагадав, що автобуси перевізників "Іксора" та "Північ-Транс" рейсу "Херсон-Кривий Ріг" вже кілька тижнів не заїжджають до районного центру Високопільського району. "Генічеський напрямок це ОСТАННІЙ рейс, яким мешканці Іванівки, Заградівки та інших сіл, можуть відвідати райцентр та повернутись додому. Люди у відчаї!!!" - закінчив селищний голова  своє повідомлення.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый