» » Марш на честь Степана Бандери

Марш на честь Степана Бандери

У центрі Херсоні відбувся вже традиційна смолоскипна акція на честь Дня народження Степана Бандери. В ній взяли участь кілька десятків активістів правих організацій, зокрема ВО "Свободи" та "Правого сектору".

 1 січня Марш на честь Степана Бандери. Херсон. Фото ВО  
1 січня Марш на честь Степана Бандери. Херсон. Фото ВО  
За традицією ведучим був депутат міської ради від ВО "Свобода" Віталій Урбанський
Виступили лідер обласної "Свободи" Олег Гаврилко, голова Правого Сектора в Херсонській області Наталія Вотеїчкіна, а також усі бажаючі з присутніх патріотів.
"Для мене, як для націоналіста, День народження Степана Андрійовича Бандери важливіший навіть за Новий Рік. ВО "Свобода", як націоналістична політична організація не могла не прийняти участь в організації заходу. Тим більше, що Верховна Рада України ухвалила нещодавно постанову про відзначення цієї дати (110 річниці з Дня народження С.А.Бандери - ПХ) на державному рівні. Ми дуже повільно, але все таки рухаємося до побудови національної України", - наголосив у виступі голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко.
Фото зі сторінки ВО "Свобода". Херсон
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый