» » Андрій Гордєєв у рейтингу - 66

Андрій Гордєєв у рейтингу - 66

Громадянська мережа "Опора" оприлюднила свій рейтинг діяльності народних депутатів України. У цьому рейтингу аналізується робота 105 народних обранців. Представник Херсонщини зайняв 66 з 105 місць.

Під час дослідження громадські монітори вивчають відвідуваність засідань ВРУ та парламентських комітетів, законодавча активність, подачу запитів, виступи на пленарних засіданнях парламенту, участь у голосуваннях у сесійній залі.

Що ж маємо з показниками роботи Андрія Анатолійовича, березневий рейтинг якого, фактично був останнім, бо народний депутат у квітні призначений на посаду голови Херсонської облдержадміністрації.

Андрій Гордєєв був присутній за відомостями письмової реєстрації на 126 засідань, а пропустив 38 засідань. 36 разів виступив у Верховній Раді.

Підготував 85 законопроектів, з яких були прийняті 14% нормативно-правових документів. Більш детально можна ознайомитися з відомостями інфографіки.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый