» » Завтра у Херсоні відбудеться година народовладдя

Завтра у Херсоні відбудеться година народовладдя

 Інститут «Республіка» реалізовує всеукраїнську акцію «година народовладдя» з метою закликати українців замислитися над тим, чи можуть вони впливати на долю свого міста і країни в цілому.


Під час проведення інфогодини мешканцям населеного пункту нададуть 2 бланки: один з визначеним переліком проблем в місті, інший – пустий. Після чого, координатори Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Інституту «Республіка» запропонують міщанам направити звернення до органів місцевого самоврядування (зокрема, мера й депутатів). Звернення покликані привернути увагу місцевих чиновників до існуючих проблем та нагадати їм, що вони мають реалізовувати надані їм владні повноваження та працювати на благо народу.


Під час інфогодини громадяни також отримають корисну інформацію щодо реформи з децентралізації, прямих інструментів участі та місцевих ініціатив: що зробити, аби ключові гравці місцевого самоврядування виконували обіцянки? як домогтися позитивних змін? до кого звертати у разі виникнення проблеми?


Акція покликана максимально залучити громадян до життєдіяльності міста й участі у вирішенні локальних проблем.


Час проведення: 12:00-14:00

Місце проведення: площа Свободи

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый