» » Новостворена Народа Рада вважає, що діюча влада вже не зможе зупинити насилля

Новостворена Народа Рада вважає, що діюча влада вже не зможе зупинити насилля

Народна Рада вважає, що режим Януковича перейшов межу й ми живемо в країні вбивць та диктатури й відмовляєтся від будь-яких вимог до влади, бо "лише нова народна влада зможе зупинити кровопролиття". Ми друкуємо текст Заяви

  Заява Народної Ради з приводу ситуації в країні

 22 січня, в День Соборності України, режим Януковича перейшов до фізичного знищення громадян, які борються за свої права, за європейський вибір та своє право бути вільною людиною у власній країні.

Сьогодні ми вже живемо в іншій країні – країні вбивць та диктатури. Янукович перейшов червону лінію, вчинивши злочини проти власних громадян, за які він понесе неминучу кару як за українськими, так і міжнародними законами.

Своїми злочинними діями влада поставила країну на межу війни та оголосила себе поза законом. Замість негайного політичного діалогу з мільйонами протестувальників, які вже 2 місяці намагаються достукатися до влади та змусити її почути справедливі вимоги народу - президент Янукович втопив Київ в крові, розв’язавши справжній терор проти українців. Тепер зрозуміло, що російські «серебренники» так званий кредит, за який Янукович продав Україну, був використаний на купівлю зброї, щоби вбивати мирних людей.

Ми вже більше нічого не вимагаємо, бо за два місяця мирного протесту жодної з наших вимог влада не почула. Лише нова народна влада зможе зупинити кровопролиття та вберегти Україну від неминучого розколу.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый