» » На Херсонщині дебатували про НАТО та Україну

На Херсонщині дебатували про НАТО та Україну

Нова Каховка. Дискусія про НАТО. 13 травня 2008 року  
Якщо в нашій країні відбуваються якісь події, то про це в основному знає населення столиці або великих міст-мільйонників. А як поширюється інформація на невеликі міста, районні центри, смт?... Я вже мовчу про села…
Чи доходять до них хоча б відгуки подій у владі?... Адже, шановний читач, кожен з нас розуміє, що лише новин по ТБ недостатньо! Що брак інформації змушує селян та інших вигадувати пояснення тому, що коїться  навкруги. А ці вигадки не мають під собою основи, вони необ’єктивні та неправильні.
Та чи винні люди в тому, що вірять в нісенітниці?.. Звісно, ні! Але звідки брати інформацію? В кого спитати? Хто відповість? А скільки чекати на відповідь?
Провінціальні та невеликі містечка прекрасно усвідомлюють, що вони не потрібні країні, і що на їх інформуваванням влада дивиться крізь пальці…
Та не можна минути цю проблему без наслідків. Тому, усвідомивши це, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації Михайло Колібабчук запросив до співпраці пана Аттілу Сепа, заступника Посла, Радника Посольства Словаччини  в Україні та підполковника Ове Бак Хансен, Аташе з питань оборони Посольства Королівства Данії в Україні. 
Нова Каховка. Дискусія про НАТО. 13 травня 2008 року 
Таким чином, 13 травня 2008 року в м. Нова Каховка (Херсонська обл.) ВМГО ХДСМ за підтримки Посольства Словаччини в Україні провели комплекс інформаційних заходів щодо євроатлантичної інтеграції України, лекції, зустрічі із студентами та керівництва міста. Кульмінацією заходів були дебати на тему: «Україна та НАТО: ЗА та ПРОТИ» у приміщенні актової зали Новокаховського Електромеханічного технікуму. На дебатах були присутні понад 250 чоловік. Модератором дебатів був Президент Інституту Європейського Поступу Едуард Ільїн.
Учасників дебатів було 10 осіб - п’ятеро прихильників і стільки ж опонентів Альянсу. Експертами були іноземні дипломати.  
Чесно кажучи, я була вражена… Вражена реакцією мешканців цього міста. Публіка жваво реагувала на кожне поставлене питання щодо НАТО.
Особливо мені сподобався виступ одного глядача Олександра Знаменського. Він казав, що воєнні в НАТО – такі ж прості люди, як і ми, вони нам не вороги. Справа в тому, що ми нічого не знаємо про Північноатлантичний альянс, тому й більшість вороже настроєні. Тому цей захід – це чудова можливість відкрити вікно в Європу та розплющити очі населенню. Особливо добре те, що цей захід проходить у такому невеличкому містечку, як Нова Каховка, де подібних заходів не було. Тому потрібно проводити подібні заходи якомога частіше!
Небайдужі лишилися і студенти, які закидали питаннями учасників дебатів та представників посольств Словаччини та Данії…
Шановні читачі! Не будьте і Ви байдужими до своєї долі та життя у справді чудовій Україні з прекрасною українською культурою, європейською державою, яка повинна звільнитися від застарілих стереотипів та пострадянських поглядів і приєднатися до європейської спільноти!
Година Галина, Херсонський обласний осередок
Християнсько-Демократичний Союз Молоді.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый