» » Парк на Таврійському, передвиборча акція чи реальний проект?+

Парк на Таврійському, передвиборча акція чи реальний проект?+

Але людей попрацювати прийшло відверто не багато, всього кілька десятків. Причому серед них було чимало опонентів, які не вірять в щирість намірів Володимира Сальдо. Вони розповсюджували листівки, в яких нагадувалось, що очолювана Володимиром Сальдо міська організація Партії Регіонів вже обіцяла херсонцям побудувати парк ще в 2010 році. Але, маючи тоді і владу і ресурси, нічого не зробила для цього. Між опонентами постійно виникали суперечки, справа навіть доходила до штовханини, образ та погроз. Окремі прихильники Володимира Сальдо та миру вели себе агресивно.


В 13.00 перед присутніми виступив колишній начальник міського відділу житлового господарства Олексій Рибаков, який розповів про деталі проекту парку, передісторію питання, а після цього запросив всіх охочих попрацювати.


В чому полягала суть суботника я відверто зрозуміло не зовсім. Склалось враження, що люди просто гуляють по полю.


Напередодні заходу вже були проведені ландшафтні роботи, а саме знесений трав’яний шар, розрівняна земля, помічені червоно – білими смужками майбутні алеї парку, розкидані на них купи піску. Ось ці купи й потрібно були розкидати перед телекамерами запрошеним на захід.

В розпал суботника приїхав його ініціатор Володимир Сальдо. Він провів брифінг для присутніх журналістів.


Розповів про те, як гарно буде мешканцям Таврійського з парком, що ідея його створення існує давно, є проект парку, а його територія вже давно визначена в Генеральному плані міста. Коштувати проект буде дорого, але це того варто, бо в парку буде місце і для розваг населення і для спокійного відпочинку. Буде висаджено близько 5 тисяч зелених насаджень, а загальна довжина алей складатиме близько 3 км.


Проект розрахований на 5 км. Будуватись він буде не за рахунок бюджету. Володимир Сальдо впевнений, що знайде інвесторів, які зведуть парк по секторам. І цей захід саме і проводився для того щоб привернути до нього громадську увагу.

На питання автора, скільки буде коштувати весь проект, хто ж ті інвестори, які вкладатимуть кошти, і чому парк не побудували в 2010 році, як це обіцяли регіонали, Володимир Сальдо завив, що не має до цієї обіцянки жодного відношення (хоча очолював тоді міську організацію партії) та запропонував мені відійти в сторінку і поспілкуватись індивідуально.Ці питання, на його думку не цікавлять журналістів,. Однак крім запевнень про те що він вже залишив Партію Регіонів остаточно і збирається балотуватись само висуванцем, я від депутата нічого не почув. Всі питання залишились без відповіді. Тому виникає серйозна підозра, що всі ці рухи навколо парку звичайна передвиборча акція, як будівництво мостового переходу в 2012 році, про яке забули відразу ж після виборів.

Після спілкування з журналістами Володимир Сальдо пригостив учасників суботника приготованим кулішем, і поїхав. 


А люди продовжили обговорювати політичні події, багато хто з них не вірить в щирість намірів пана Сальдо та перспективи будівництва парку.


А ввечері, на площі перед супермаркетом «Таврія В». за підтримки того ж Володимира Сальдо відбувся святковий концерт місцевих артистів, на великій сцені, з розіграшами призів. Ось на концерт людей прийшло чимало, за різними оцінками до тисячі чоловік. Що – що, а відпочивати ми вміємо.

Автор: Александр Мошнягулскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый