» » У червні Херсонський центр правових послуг розширив географію проекту

У червні Херсонський центр правових послуг розширив географію проекту

3 червня Херсонським ЦВЮП спільно з Каховським центром була проведена виїзна колективна консультація з теми: «Захист земельних прав земельних мешканців села Василівка Каховського району». Метою заходу було надання правових консультацій мешканцям села Василівка Каховського району. 

У консультації взяли участь 11 осіб - селищний голова та 10 мешканців села – власників земельних ділянок.

Юрист проекту АгроІнвест Олександр Токаленко та юрист Каховського центру юридичних послуг надав присутнім юридичну консультацію з питань, які їх найбільше турбували, в першу чергу з питань державної реєстрації земельних прав та виконання договорів оренди земельних ділянок з боку фермерів-орендарів.

Присутні зацікавились діяльністю центру і отримали необхідну правову допомогу. Укладено Договір про співпрацю з селищним головою та подальше консультування землевласників.

6 червня в Бериславі була проведена виїзна інформаційна зустріч з теми «Захист земельних прав землевласників Бериславського району». Захід проводився спільно з Бериславською районною державною адміністрацією. Було проведено презентацію діяльності проекту Агроінвест керівництву та селищним головам Бериславського району. У зустрічі взяли участь 22 учасники, голова РДА, перший заступник, Бериславський міський голова, селищні голови району.

Менеджер проекту Олександр Мошнягул розповів присутнім про діяльність проекту Агроінвест, про можливості захисту земельних прав та презентував інформаційні матеріали проекту.

Планується подальша співпраця в формі проведення виїзних консультацій в селах району, які будуть організовувати селищні голови, яких зацікавила презентація, а таких було чимало.

Також 6 червня в Бериславі була проведена виїзна колективна консультація з теми: «Захист земельних прав землевласників Бериславського району». Метою заходу було надання правових консультацій щодо захисту земельних прав селищним головам Бериславського району. У консультації взяли участь 22 учасники, голова РДА, перший заступник, Бериславський міський голова, селищні голови район.

Юрист проекту Агроінвест Олександр Токаленко надав присутнім юридичну консультацію з питань, які їх найбільше турбували присутні. В першу чергу це питання виконання договорів оренди земельних ділянок з боку фермерів-орендарів; питання захисту земельних ділянок від незаконних захоплень, наприклад, селищний голова села Червоний Маяк звернувся з питанням захоплення приберегової земельної смуги приватними забудовниками.

Планується проведення виїзних консультацій в селах району, які будуть організовувати селищні голови, яких зацікавила презентація.

25 червня в Цюрупинську була проведена виїзна інформаційна зустріч з теми: «Захист земельних прав землевласників Цюрупинського району». Метою заходу була презентація діяльності проекту Агроінвест керівництву та селищним головам Цюрупинського району. В зустрічі взяло участь 17 учасників, голова РДА, голова районної ради, селищні голови району.

Менеджер проекту Олександр Мошнягул розповів присутнім про діяльність проекту Агроінвест, про можливості захисту земельних прав та презентував інформаційні матеріали проекту. Присутні зацікавились діяльністю центру і отримали необхідну інформацію.

Планується подальша співпраця в формі проведення виїзних консультацій в селах району, які будуть організовувати селищні голови, яких зацікавила презентація.

Також 25 червня в Цюрупинську відбулася виїзна колективна консультація з теми: «Захист земельних прав землевласників Цюрупинського району". Метою заходу була консультація селищних голів щодо захисту земельних прав. У заході взяли участь 17 учасників, голова РДА, голова районної ради, селищні голови району.

Юрист проекту Агроінвест Олександр Токаленко надав присутнім юридичну консультацію з питань, які їх найбільше турбували. В першу чергу це питання виконання договорів оренди земельних ділянок з боку фермерів-орендарів.

Планується проведення виїзних консультацій в селах району, які будуть організовувати селищні голови, яких зацікавила презентація.

Крім того експертами Херсонського центру була здійснена підготовка та проведення бесід - інформаційних зустрічей з представниками місцевої влади, лідерами громад, представниками спілок власників земельних ділянок:

- Проведено роботу з організації зустрічі з громадськими активістами Скадовського району на початку липня;
- Проведено перемовини про зустріч з головою Чаплинської селищної ради;
- Підготовлений графік проведення бесід - інформаційних зустрічей на липень;
- 12 червня менеджер проекту Олександр Мошнягул провів інформаційну зустріч з головою Цюрупинської районної ради Снігур Ларисою Олександрівною. Їй було презентовано мету та завдання проекту Агроінвест, надано інформаційні матеріали. Була досягнута домовленість про проведення колективної консультації для селищних голів району.
Також в червні географія проекту поширилась на територію Бериславського та Цюрупинського районів.

Херсонський центр вторинних юридичних послуг
м. Херсон
Адреса: Херсон, Придніпровський узвіз, 1, офіс 8
Запис за тел./факс: 0552-344-426, моб. тел.: 066-1008191

Нагадаємо, що на Півдні України функціонує програма ХОО КВУ та партнерів з Херсонської, Миколаївської та Одеської областей «Земельні права: консультування, правозахист та яскрава просвіта на півдні України». В рамках проекту функціонують 4 Центри юридичних послуг – Херсонський, Каховський (Херсонська область), Вознесенський (Миколаївська область), Татарбунарський (Одеська область). Юридична допомога надається безкоштовно сільським та міським жителям з земельних питань. Програма ХОО КВУ реалізується за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Агроінвест в Україні» (USAID). 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый