» » Загубилися документи про родинні зв’язки? Вихід є

Загубилися документи про родинні зв’язки? Вихід є

Мешканець Виноградівської ОТГ не міг вступити в право спадкування за законом  через те, що документи, які підтверджують родинні зв’язки з сестрою, не збереглися.  Та вийти з ситуації все ж вдалося завдяки юристу Виноградівської філії херсонського офісу Мережі правового розвитку.  

До Виноградівського центру МПР звернувся пан Олег. Чоловік розповів, що після смерті його сестри він являється єдиним спадкоємцем будинку, який залишила його родичка. У нотаріальній конторі у відкритті спадщини йому відмовили, бо в наявності не було відповідних документів, що підтверджували б родинні зв’язки.

Як зазначив чоловік, він не знає, де вони знаходяться, бо після переїзду вони просто десь загубились. З метою підтвердження родинних відносин чоловік звернувся до органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦСу). Але йому також було відмовлено в задоволенні.  

Таким чином, виникла необхідність встановити факт родинних відносин, а саме - факт того, що у пана Олега дійсно була рідна сестра. Тому, зібравши достатню кількість доводів, довелось доводити свої права в суді. Взявши до уваги законодавче обґрунтування правника від імені чоловіка, юрист Виноградівського центру підготував позов до суду.

Виноградівський центр надання безоплатної первинної правової допомоги є філіалом херсонського офісу Мережі правового розвитку, що функціонує за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый