» » На шляху до повернення земельної ділянки. Життєва історія

На шляху до повернення земельної ділянки. Життєва історія

Жінка була хвора і їй терміново були потрібні гроші на лікування. Тоді, у 2008 році, вона якраз здавала в оренду земельну ділянку Арсену Мкртчану. Ось і попросила орендаря дати їй кошти на лікування в рахунок плати за земельну ділянку. Але орендар відмовився від такої угоди і запропонував жінці продати свою земельну ділянку. Стан здоров’я Зінаїди Кученко не дозволяв довго розмірковувати, вона вимушена була погодитися.

Так, рішенням Каховського міськрайонного суду від 18.03.2008 року договір купівлі - продажу було визнано дійсним. 05.09.2008 року на підставі вищезазначеного рішення Арсен Мкртчан отримав державний акт на право власності на землю.

Але рішенням суду від 18.03.2008 року скасовано апеляційним судом Херсонської області 14.07.2011 року. І у 2012 році державний акт було визнано недійсним. Відділ Держкомзему у Каховському районні  умисно не вніс відповідні записи до земельно облікових документів, що надало змогу в подальшому укласти договір міни орендарю на спірну земельну ділянку з Олені Токовило з подальшою реєстрацією у реєстраційній службі Каховського МРУЮ. Громадянка Токовило отримала свідоцтво на право власності на 15 земельних ділянок.

Бажаючи встановити справедливість і повернути свою земельну ділянку, Зінаїда Кученко звернулася до Каховського центру вторинних юридичних послуг, що функціонує в рамках проекту USAID АгроІнвест.

Юристом Центру було підготовлено позов до Олени Токовило про визнання договору міни земельних ділянко недійсними, скасування свідоцтв на право власності на земельні ділянки, треті особи – Арсен Мкртчан, приватний нотаріус Лідія Воробйова, реєстраційна служба Каховського МРУЮ. По справі за участю юриста центра відбулося попереднє судове засідання.

Шановні громадяни, звертайтеся за захистом своїх земельних прав до Каховського ЦВЮП
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА    Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)
Земельні права.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый