незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Орендар порушує договірні зобов’язання? Подавай в суд!

Орендар порушує договірні зобов’язання? Подавай в суд!

Між ним та ТОВ «С.Клаус» укладено договір оренди землі, згідно якого останній прийняв на себе зобов’язання щодо щорічної сплати орендної плати.

Договори оренди з власником земельної ділянки було укладено строком на 5 років. Орендна плата за домовленості сторін становить 2245,32 гривні Згідно п 13 Договору орендар повинен сплачувати орендну плату в грудні поточного року.

За 2012 - 2013 рік орендна плата по договору оренди орендарем не сплачена.

Відповідно до ст..11 ЦК України, підставами для виникнення цивільних прав та обов’язків зокрема є договори та інші правочини.

На підставі договору оренди виникли зобов’язання, обумовленні ст.. 509 ЦК України.

Згідно з вимогами ст. 526 ЦК України, зобов’язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК, інших актів цивільного законодавства.

У відповідності до ст.. 3 Закону України «Про оренду землі», оренда землі - це засноване на договорі строкове, платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності.

Стаття 19 того ж Закону визначає, що орендна плата за земельну ділянку - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Таким чином, з урахуванням того, що ТОВ «С.Клаус» за договором оренди повинно було сплатити орендодавцям орендну плату в 2012 - 2013 році за користування належними їм земельними ділянками, але даних зобов’язань не виконало, що є істотним порушенням договірних зобов’язань, а саме п.9 Договору, це є підставою для звернення до суду про стягнення з орендаря заборгованості .

Юристом Каховського центру вторинних юридичних послуг були підготовленні позовну заяву. 

Каховський центр вторинних юридичних послуг 
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica