незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Недобросовісним орендарям – шлях до суду

Недобросовісним орендарям – шлях до суду

В грудні 2007 року ними були укладенні договори оренди землі з ТОВ «Д-3 Агропроект», згідно яких останній прийняв на себе зобов’язання щодо щорічної сплати орендної плати.

Договори оренди з власниками земельних ділянок було укладено строком на 10 років. Орендна плата за домовленості сторін становить 1221,32 гривні. Згідно п 13 Договору орендар повинен сплачувати орендну плату з восьмого по дванадцятий місяць поточного року.

За 2013 рік орендна плата по договору оренди орендарем не сплачена.

Відповідно до ст..11 ЦК України, підставами для виникнення цивільних прав та обов’язків зокрема є договори та інші правочини.

На підставі договору оренди виникли зобов’язання, обумовленні ст.. 509 ЦК України.

Згідно з вимогами ст.. 526 ЦК України, зобов’язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК, інших актів цивільного законодавства.

Відповідно до ст.. 651 ЦК України договір може бути змінено чи розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

У відповідності до ст.. 3 Закону України «Про оренду землі», оренда землі - це засноване на договорі строкове, платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності.

Стаття 19 того ж Закону визначає, що орендна плата за земельну ділянку - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Таким чином, з урахуванням того, що ТОВ «Д-3 Агропроект» за договорами оренди повинно було сплатити орендодавцям орендну плату в 2013 році за користування належними їм земельними ділянками , але даних зобов’язань не виконало, що є істотним порушенням договірних зобов’язань, а саме п.9 Договору, це є підставою для звернення до суду про дострокове розірвання договірних відносин.

Юристом центру підготовленні позовні заяви до Каховського міськрайоного суду.

Каховський центр вторинних юридичних послуг 
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica