незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Станіслав Бєлий » Прес-анонс: «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині»

Прес-анонс: «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині»

Спікери:
• Анастасія Супрун – координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА


До спостереження долучалися громадські спостерігачі, які були присутні на сесіях з української мови і літератури, Математики, Історії України, Фізики, української мова і літератури (дод. сесія), Математики (дод. сесія), Хімії, Історії України (дод. сесія). Їх задачею був не тільки контроль за дотриманням процедур тестування, а і відслідковування тенденцій та особливостей ЗНО 2016.


Важливою складовою кампанії спостереження стало проведення соціологічного дослідження щодо ставлення учасників тестування до стандартизованого оцінювання та способів підготовки до складання тестів. Дослідження проводилося спільно з Фондом «Демократичні ініціативи». В Херсонській області опитування проводилось у м. Херсон, м. Скадовськ, смт. Чаплинка, так респондентами стало близько 80 абітурієнтів.


Детальніше: Супрун Анастасія координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА - тел: 066 280 87 25.
Додаткова інформація: Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica