» » » Прес-анонс: «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині»

Станіслав Білий,
громадський журналіст

Прес-анонс: «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині»

Спікери:
• Анастасія Супрун – координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА


До спостереження долучалися громадські спостерігачі, які були присутні на сесіях з української мови і літератури, Математики, Історії України, Фізики, української мова і літератури (дод. сесія), Математики (дод. сесія), Хімії, Історії України (дод. сесія). Їх задачею був не тільки контроль за дотриманням процедур тестування, а і відслідковування тенденцій та особливостей ЗНО 2016.


Важливою складовою кампанії спостереження стало проведення соціологічного дослідження щодо ставлення учасників тестування до стандартизованого оцінювання та способів підготовки до складання тестів. Дослідження проводилося спільно з Фондом «Демократичні ініціативи». В Херсонській області опитування проводилось у м. Херсон, м. Скадовськ, смт. Чаплинка, так респондентами стало близько 80 абітурієнтів.


Детальніше: Супрун Анастасія координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА - тел: 066 280 87 25.
Додаткова інформація: Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый