» » Депутати обираються від партій, а "групуються", виходячи із особистих інтересів

Депутати обираються від партій, а "групуються", виходячи із особистих інтересів

Про це говорили сьогодні експерти ХОО КВУ на круглому столі «ПІВРОКУ РОБОТИ ДЕПУТАТІВ НОВОЇ КАДЕНЦІЇ НА ХЕРСОНЩИНІ:Перший зріз».


Як розповів Олександр Мошнягул, взагалі про створення будь-якої коаліції офіційно було проголошено тільки в Скадовську, де вона легалізувалась у формі депутатської групи «За рідне місто», до якої увійшли політичні антагоністи - представники «Батьківщини», «Нашого Краю», «Опозиційного Блоку» та «Відродження».


Більш того, «неприродні» коаліції неофіційно, але де факто існують в Херсонській обласній, Новокаховській та в Каховській міських радах.


Якщо в обласній та в Новокаховській міській радах такі об’єднання сформувались навколо голів, то в Каховці, навпаки, проти діючого мера. До речі, таку ж антимерську позицію займає згадана вище група «За рідне місто» в Скадовську.


Тільки в Новій Каховці ми маємо мера представника колишньої влади, і тільки він не має проблем з депутатським корпусом.

В Херсоні, наприклад, з великими потугами сформували міськвиконком та обрали секретаря, але й досі не призначений жоден заступник міського голови. В Каховці обраний секретар, але заступники продовжують виконувати обов'язки з минулої каденції. Й лише нещодавно обрано першого заступника міського голови. В Скадовську взагалі мер має ворожу більшість.


"Подібна політична ситуація, на нашу думку, пояснюється невідповідністю столичних політичних реалій з місцевими. Кандидати в більшості своїй використовують політичні проекти для потрапляння в раду, а потім групуються, виходячи із своїх особистих відносин та економічних інтересів. Це створює серйозну політичну проблему: відсутність єдності демократичних партій ставить під великий сумнів перспективу здійснення реформ на місцях", - підсумував Олександр Мошнягул.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый