незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Зростає кількість громадян, кому потрібні субсидії...

Зростає кількість громадян, кому потрібні субсидії...

Кількість домогосподарств, які очікують та потребують державної підтримки на утримання житла зростає. У січні–березні 2016р. субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії призначено 33,9 тис. домогосподарств, що у 5 раз більше, ніж у січні–березні 2015 року. Тоді було 6,6 тис. домогосподарств. Це складає 86,4% від загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями.

Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 32,2 млн.грн. Середній розмір субсидії цього виду, призначеної у березні на одне домогосподарство, становив 859,8 грн. Отримали субсидії, з урахуванням призначень минулого року, 88,3 тис. домогосподарств. Сума отриманих безготівкових субсидій складала 278,8 млн.грн.

Крім того, у січні–березні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива готівкою було призначено 2,3 тис. домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 4,2 млн.грн. Середній розмір субсидії цього виду, призначеної у березні на одне домогосподарство, становив 1814,1 грн.

Отримали готівкові субсидії у січні–березні 2016р. 3,7 тис. домогосподарств. Загальна сума отриманих субсидій становила 10,9 млн.грн., що в 119,6 раз більше, ніж у січні–березні 2015р. - повідомляє Головне управління статистики у Херсонській області, 2016

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica