незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » После неудачного голосования за повестку дня депутат горсовета Артём Кияновский выступил со следующим объявлением

После неудачного голосования за повестку дня депутат горсовета Артём Кияновский выступил со следующим объявлением

По просьбе фракция «Оппозиционного блока» в работе сессии объявлен 10-минутный перерыв

После неудачного голосования за повестку дня депутат горсовета Артём Кияновский выступил со следующим объявлением:

«Силы, которые называют себя демократическими, ведут себя недемократично. Мы просим сделать перерыв, чтоб обсудить, как быть с повесткой дня, потому что сейчас понятно, что и в редакции секретаря горсовета она не будет принята. Повестка дня может быть принята в любом варианте и дополнена. Идёт искусственный срыв сессии с давлением на депутатов».

Объявлен 10-минутных перерыв. По просьбе фракция «Оппозиционного блока» в работе сессии объявлен 10-минутный перерыв.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica