незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Некоторые депутаты не довольны повесткой дня

Некоторые депутаты не довольны повесткой дня

Перед тем, как утвердить регламент сессии, депутат Виталий Богданов заявил, что депутатам перед сессией раздавали 2 повестки дня, что является не законным, ведь повестка дня должна быть только та, которая одобрена координационным советом.

На это Владимир Миколаенко ответил, что формирует повестку дня городской голова.

Ему тут же возразил депутат Дмитрий Ильченко, объявив, что Миколаенко нарушает регламент: «Не путайте повестку дня сессии и повестку дня пленарного заседания. За основу выносятся вопросы, одобренные кордсоветом».

Так же Ильченко внес предложение объявить головуючому предупреждение за нарушение Регламента, на что получил ответ от мэра «Свои хотєлкі залиште на потім». Предложение Ильченко поддержало только 17 депутатов, решение не было принято.

За повестку дня сессии депутаты проголосовали (32 за).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica