незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЦВК зарегистрировала народного депутата Юрия Одарченко

ЦВК зарегистрировала народного депутата Юрия Одарченко

Как сообщает в пятницу пресс-служба ЦИК, на заседании комиссии 29 июля были зарегистрированы народный депутат Ирина Констанкевич, выбранная в одномандатном избирательном округе № 23, Виктор Шевченко, избранный в округе №85 от партии "УКРОП" и Юрий Одарченко, избранный в округе №183 от "Батькивщины".


Как сообщалось, 26 июля ЦИК признала избранными на промежуточных выборах 17 июля пятерых народных депутатов. Так, на основании протоколов окружных избирательных комиссий Центризбирком установил, что в округе №23 избран депутатом кандидат от партии "Укроп" Ирина Констанкевич, в округе №27 - волонтер и советник министра обороны Татьяна Рычкова, в округе №85 - "УКРОПовец" Виктор Шевченко , в округе №183 - кандидат от "Батькивщины" Юрий Одарченко, в округе №206 - самовыдвиженец, президент корпорации "Укрбуд" Максим Микитась.


Промежуточные выборы в Верховную Раду Украины состоялись 17 июля 2016 на семи одномандатных избирательных округах.

По информации интернет-издания "Интерфакс-Украина".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica