» » Громадська рада при мері зробить аналіз використання бюджетних коштів

Громадська рада при мері зробить аналіз використання бюджетних коштів

Бюджетний комітет Громадської ради провів засідання у середу, 14 грудня 2016 року. Під час засідання заслухали представників Департаменту бюджету та фінансів, які роз’яснили ситуацію навколо фінансування медичних закладів у 2017 році, а також надали планові показники деяких бюджетних установ щодо бюджету 2017 року. Зокрема це показники Департаменту житлового господарства.

Інформацію надала член бюджетного комітету ГР Євгенія Вірлич.

Представниками Громадської ради було сформовано план дій на найближчий період, зокрема:

1. Підготовка до громадських слухань щодо бюджету 2017 року.

2. Аналіз використання коштів розпорядниками та одержувачами у 2016 році.

3. Розробка проекту монетизації пільг та інших проектів, які запроваджують більш прозорий контроль за рухом коштів міського бюджету, зокрема забезпечують економію бюджетних коштів у коротко- та довгостроковій перспективі.

4. Аналіз ситуації, що склалась навколо можливого фінансування ГФ «Твердиня Херсонщини» та контроль за розподілом коштів для фінансування медичних закладів міста.

Наступне засідання комітету планується на понеділок, 19 грудня. В ході засідання будуть виявлені основні пріоритети, які згодом будуть озвучені під час громадських слухань.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый