незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Депутат міськради Євген Назарян відзвітував перед виборцями

Депутат міськради Євген Назарян відзвітував перед виборцями

Вчора тримав річний звіт перед своїми виборцями депутат Херсонської міської ради Євген Назарян.

Як повідомив присутній на звіті експерт ХОО КВУ Володимир Макуха, на звіт прийшло послухати свого депутата 161 людина, що незвично багато у порівнянні з подібними заходами, що зараз проводять навіть деякі народні депутати.

"По завершенню звіту та спілкування зі своїми виборцями було поставлено на голосування питання "Чи задовольняє виборців, як працює їх депутат?" (може, дослівно воно звучало трохи інакше, не занотовуввав, але суть саме така). Цікавий та досить сміливий хід з боку депутата, враховуючи "загальну любов", яку зараз городяни дуже часто висловлюють до інституту депутатства як такового. Хоча, з іншого боку, якщо працюєш, то чого боятись, що тебе не підтримують? Як би там не було, але голосування продемонструвало, що не всі задоволені тим, як працював Євген Назарян, при цьому таких не задоволених виявилось аж 2 (два), при цьому 159 (сто п"ятьдесят дев"ять) з присутніх виборців висловились у повному задоволенні роботою обраного, свого депутата", - написав Володимир Макуха на своїй сторінці в Фейсбуці.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica