» » Депутат міськради Євген Назарян відзвітував перед виборцями

Депутат міськради Євген Назарян відзвітував перед виборцями

Вчора тримав річний звіт перед своїми виборцями депутат Херсонської міської ради Євген Назарян.

Як повідомив присутній на звіті експерт ХОО КВУ Володимир Макуха, на звіт прийшло послухати свого депутата 161 людина, що незвично багато у порівнянні з подібними заходами, що зараз проводять навіть деякі народні депутати.

"По завершенню звіту та спілкування зі своїми виборцями було поставлено на голосування питання "Чи задовольняє виборців, як працює їх депутат?" (може, дослівно воно звучало трохи інакше, не занотовуввав, але суть саме така). Цікавий та досить сміливий хід з боку депутата, враховуючи "загальну любов", яку зараз городяни дуже часто висловлюють до інституту депутатства як такового. Хоча, з іншого боку, якщо працюєш, то чого боятись, що тебе не підтримують? Як би там не було, але голосування продемонструвало, що не всі задоволені тим, як працював Євген Назарян, при цьому таких не задоволених виявилось аж 2 (два), при цьому 159 (сто п"ятьдесят дев"ять) з присутніх виборців висловились у повному задоволенні роботою обраного, свого депутата", - написав Володимир Макуха на своїй сторінці в Фейсбуці.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый