незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Завтра в Kherson Art Hub – черговий сенс кінокласики

Завтра в Kherson Art Hub – черговий сенс кінокласики

На цьому тижні традиційний показ світової кінокласики в  Kherson Art Hub  відбудеться о 15-тій годині У СУБОТУ! Будемо дивитися фільм "Про урочистості і гостей" (1966, Чехословаччина).

Про фільм:

Група з семи чоловік запрошена на свято до одної високопоставленої особи. По дорозі у лісі на них нападає загін охорони, яким командує зухвалий і підступний Рудольф. Але гості разюче легко приймають приниження, а потім з улесливою ввічливістю погоджуються з тим, що це був всього лише жарт...

Місце показу: Kherson Art Hub, вул.Гімназична, 30 А (колишній кінотеатр Ілюзіон)

Вхід вільний.

Контактний телефон: 095 826 92 88.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica