незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ХОО КВУ вважає, що «лжезамінування» - не основна причина низької явки

ХОО КВУ вважає, що «лжезамінування» - не основна причина низької явки

"В результаті в цих приміщеннях переривався на деякий час процес голосування. Переривання тривало від семи хвилин до півтори години в залежності від організованості дій членів дільничних виборчих комісій та від дій поліції, яка перевіряла повідомлення про замінування", - розповів голова ХОО КВУ Дементій Бєлий на прес-конференції.


У обласному КВУ вважають, що не має підстав вважати, що порушення безперервності ходу голосування стали перешкодою для волевиявлення виборців. Кожен бажаючий міг вільно прийти та проголосувати пізніше. Тобто «лжезамінування» не стали основною причиною безпрецедентно низької явки. Вони лише частково, можливо, на кілька відсотків, знизили кількість виборців, що в результаті взяли участь у голосуванні.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica