» » 8 депутатів пропустили всі засідання Ради в березні

8 депутатів пропустили всі засідання Ради в березні

КВУ в рамках проекту Дослівно проаналізував відвідування народними депутатами засідань Верховної Ради в березні. За даними письмової та електронної реєстрації 8 народних депутатів пропустили всі пленарні засідання Верховної Ради у березні.
Серед нардепів-прогульників Семен Семенченко і Тарас Пастух із "Самопомочі", Євген Бакулін із "Опозиційного блоку", Вячеслав Богуслаєв з групи «Воля Народу», а також позафракційні Євгеній Мураєв та Дмитро Ярош.
Не ходили на засідання Ради й Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, яких розшукує українська влада.
«Березень виявився насиченим місяцем в роботі парламенту. За цей час відбулося 12 пленарних засідань Ради, на яких було прийнято майже півсотні різних законодавчих актів. Серед іншого парламент прийняв закон, який розблоковує вибори у об’єднаних громадах з різних районів. Попри це, на робочому місці як правило перебували лише 331 народний депутат із 423, а 8 депутатів взагалі пропустили всі засідання Ради. Це не сприяє довірі виборців ані до таких осіб, ані до парламенту в цілому», – підкреслив голова КВУ Олексій Кошель. 
Джерело: ВГО КВУ
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый