» » У Кочубеївській ОТГ створять кооператив з молокозбирання та молокопереробки

У Кочубеївській ОТГ створять кооператив з молокозбирання та молокопереробки

Завдяки Стратегії сталого розвитку Кочубеївської ОТГ громада отримала фінансування за програмою USAD "АгроІнвест" на розвиток кооперативів з молокозбирання та молокопереробки.

Про це розповів голова Кочубеївської сільської ради об'єднаної територіальної громади Іван Дударь під час прес-брифінгу в херсонському Кризовому медіа-центрі.

«Практично всі власники корів будуть членами цього кооперативу. Ми будемо будувати молокозбиральні, пастеризувати молоко, адже за законом продавати молоко можна після пастеризації», - коментує Іван Іванович.

Поки що люди бояться, не вірять, що це реально і що гроші повернуться, тому керівництво Кочубеївської ОТГ буде спілкуватися з громадами, де здійснюються подібні проекти.  

На сьогоднішній день з Кочубеївку приїжджають 3 молоковози і всі з Дніпропетровської області. А даний кооператив буде зареєстрований на території ОТГ, тож він буде платити податок в місцевий бюджет.

Крім того, громада зможе регулювати чесність цієї організації, адже, за словами голови Кочубеївської сільради об'єднаної територіальної громади, в минулому році перекупщики обдурили людей –подали такі податкові декларації, в яких свої доходи записали на кочубеївців. У зв’язку з цим люди втратили субсидії, а встановити справедливість у судовому порядку не вдалося.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый