» » За урядові законопроекти голосує стара коаліція

За урядові законопроекти голосує стара коаліція

Найбільше підтримували урядові законопроекти «Народний Фронт» та Блок Петра Порошенка. В середньому «за» голосували 79% депутатів фракції «Народного Фронту» та 73% - Блоку Петра Порошенка. Про це йдеться в дослідженні КВУ: «Річниця уряду: чи вдалося Гройсману налагодити співпрацю з Радою», яке було виконано в рамках проекту Дослівно.
Також «за» голосували 65% депутатів «Самопомочі», 60% - Радикальної партії Олега Ляшка та 50% - ВО «Батьківщина».

Найменше підтримували урядові законопроекти депутати «Відродження» та «Опозиційного блоку». «За» голосували лише 27% та 19% депутатів відповідно. Депутати Опоблоку не дали жодного голосу за 26 прийнятих урядових законів із 49.

«Окремі фракції Ради фактично ведуть подвійну гру. До прикладу, керівництво «Батьківщини» активно критикує уряд Гройсмана і навіть ініціювало його звільнення, але при цьому половина фракції стабільно підтримує урядові законопроекти. Це означає лише два варіанти: або депутати йдуть проти керівництва фракції, або «Батьківщина» маніпулює інформацією», - підкреслив голова КВУ Олексій Кошель.

«Результати голосувань також спростовують міф про так звану олігархічну коаліцію. Лише 24% депутатів групи «Відродження» та 36% «Волі Народу» підтримували прийняті урядові законопроекти. Тоді як «за» голосувало 65% «Самопомочі» і 60% Радикальної партії, які, як і «Батьківщина», активно критикують уряд», - додав Кошель. 

Джерело: сайт ХОО КВУ
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый