» » Представники херсонського офісу МПР відвідали Тавричанську та Чаплинську ОТГ

Представники херсонського офісу МПР відвідали Тавричанську та Чаплинську ОТГ

Керівник Херсонського офісу Мережі правового розвитку Олександр Мошнягул та голова ХОО Комітету виборців України, на базі якої працює офіс, Дементій Бєлий  відвідали Тавричанську та Чаплинську об’єднані територіальні громади.

Вони зустрілися з головами громад та обговорили питання впровадження в ОТГ механізмів безоплатної правової допомоги, що зможе суттєво допомогти місцевому населенню та підняти рівень правової обізнаності громади.

Експерти запропонували головам Тавричанської та Чаплинської ОТГ підготовлений пакет документів , які дозволять залучити до надання первинної правової допомоги у громаді адвокатів, юристів, юридичні фірми. Ці документи допоможуть громадам створити всі умови для надання мешканцям безоплатної праввої допомоги, в тому числі за рахунок міжнародних донорських структур.

 «Сьогодні ми готові надавати вам консультативну допомогу, в тому числі й дистанційно за допомогою телефону чи скайпу», - зазначив керівник проекту Олександр Мошнягул.    

Нагадаємо, що Херсонський офіс Мережі правового розвитку працює на базі Херсонської обласної організації Комітету виборців України. Безоплатна первинна права допомога надається за проектом «Організація сталої системи безоплатної первинної правової допомоги в місті Херсоні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый