» » ХОО КВУ: Вибори потребують реформувань

ХОО КВУ: Вибори потребують реформувань

ОблКВУ вважає, що проміжні вибори у мажоритарних округах продемонстрували:


-Необхідність прискорення реформування виборчої системи та відмову від мажоритарного принципу на виборах народних депутатів, яка є каталізатором фальшування та політичної корупції.


- Важливість прискорення уніфікації виборчих процедур. Підготовка до голосування, хід голосування та підрахунку голосів частково відрізняється на різних рівнях виборів й це провокує непорозуміння та технічні порушення;


- Звернути увагу на спрощення виборчих процедур. Наприклад, організація голосування та підрахунку голосів переобтяжена дрібницями, які гальмують роботу членів виборчих комісій. В першу чергу, це стосується пунктів протоколу підрахунку голосів.


- Необхідно реформувати процедуру приймання в окружній виборчій комісії виборчої документації.


Й, нарешті, відмовитися від проведення виборів в літню спеку, зимою та в день переходу на літній час, бо в умовах масовості непристосованості приміщень для голосування це є знущанням над членами комісії.


Нагадаємо, що в минулу неділю в Херсоні відбулися проміжні вибори народного депутата по 183 округу. За підрахунком голосів лідирує Юрій Одарченко ("Батькивщина"), за якого проголосувало 25% виборців.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый