незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Активні жінки Голопристанщини вчилися писати проекти

Активні жінки Голопристанщини вчилися писати проекти

В Чулаківській та Чорноморській сільських громадах активні жінки взяли участь у тренінгах на тему ”Стратегічний розвиток громади. Підготовка на написання проектних заявок”.
Тренінгові навчання мали за мету – надати учасницям нові навички та нові знання з підготовки та написання проектних заявок з урахуванням стратегічного планування розвитку громади.
Олена Микитась, тренерка ГО ХОЦ ” Успішна жінка ” приділила увагу стратегічному баченню розвитку громади, за допомогою практичних вправ учасниці уявили свою громаду через 5 років та зрозуміли яким чином можна досягнути задуманого бачення. Адже планування власного розвитку громади дозволяє громаді краще усвідомити цілі власного розвитку, краще зрозуміти власні конкурентні переваги, а також небезпеки та загрози, які можуть на неї очікувати. Не менш важливим етапом розвитку громади є стратегічне планування, про що більш детально озвучила тренерка БО Фонд Громади міста Гола Пристань Світлана Михолат.
Власне, друга частина тренінгового навчання була більш практичною та стосувалася підготовки та написання проектних заявок. В кожній сільській громаді учасниці практикували підготовку проектної заявки за різними проблемами. Так Чулаківська ініціативна група жінок зосередила свою увагу на вирішенні питань організації змістовного дозвілля для людей похилого віку та благоустрою зони організованого змістовного відпочинку дітей на території парку.
Чорноморська ініціативна група жінок набували практичного досвіду з підготовки проектних заявок направлених на благоустрій паркової зони в центрі села, а також створення відповідних умов для фізичного розвитку дітей шкільного віку на території стадіону. 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica