» » Сьогодні у Херсоні починає робоу всеукраїнський форум UkraineLab

Сьогодні у Херсоні починає робоу всеукраїнський форум UkraineLab

27 квітня у Херсоні розпочне роботу всеукраїнський форум UkraineLab: Лабораторія сталості для громадських ініціатив та культури (27.04.-30.04.2017). Форум збере у Херсоні 80 представників неприбуткових організацій, соціально відповідального бізнесу, освіти, державних структур та сфери медіа, які працюють задля розвитку громадянського суспільства та культури в Україні. Вони обмінюватимуться досвідом і шукатимуть ідеї та інструменти для ефективної та сталої діяльності.

У рамках відкриття форуму UkraineLab відбудеться ярмарок організацій, проектів та інструментів для громадянського суспільства LinkLab. Херсонці зможуть дізнатися про діяльність організацій з усієї України та започаткувати партнерства. Під час LinkLab функціонуватиме бібліотека публікацій та простір для вільних розмов.

Офіційне відкриття форуму 27 квітня о 15:00 у великому залі Херсонської міської ради. У день відкриття форуму UkraineLab гратиме херсонський гурт «Город неспящих», а закриє подію 30 квітня концерт київського гурту 5Vymir. 
Охочих відвідати LinkLab прохання зареєструватися: https://goo.gl/forms/YZgfDpnevCPmTm0w1.

Організатор форуму – громадська організація «Інша Освіта», яка створює, випробовує та поширює найкращі практики альтернативних форм освіти, передусім, неформальної, та працює над становленням культури холістичного навчання. Партнером є спілка MitOst, яка вже 15 років поспіль розвиває відкриту мережу Центральної, Східної та Південної Європи зі своїми східними сусідами.

Ольга Дятел, співкоординаторка форуму:

«Нам важливо збалансувати фізичну присутність заходів “Іншої Освіти” в різних регіонах. Навіть наша команда сформована з представників з різних регіонів. Форум UkraineLab вже відбувався в Івано-Франківську, Києві, Краматорську та Слов’янську. Тож для нас було логічним поїхати на південь. Дуже раді будемо інтенсивніше дослідити місто, адже форум – це гарна можливість для того, щоб налагодити гарні та міцні зв’язки з місцевими організаціями».

Що таке UkraineLab
UkraineLab – це міждисциплінарна та міжсекторна мережа для агентів змін і мозковий центр, де народжуються інновативні рішення для громадянського суспільства й культури України. За два роки діяльності програми до мережі приєдналися близько 300 професіоналів та агентів змін з України та інших країн Європи, було проведено 4 форуми та підтримано близько 50 мобільностей між учасниками мережі.

У 2017 році програма UkraineLab складатиметься з двох форумів та програми мобільностей для учасників мережі. На першому форумі в Херсоні ми заглибимося в тему сталості. Завершальний форум програми UkraineLab відбудеться у вересні в Івано-Франківську і створить платформу для зустрічі професіоналів з мереж UkraineLab та Social Impact Days задля практичного дослідження інноваційних екосистем та потенціалу ревіталізаційних проектів для міст України.

Про організаторів
З українського боку програму UkraineLаb реалізує громадська організація «Інша Освіта», яка створює, випробовує та поширює найкращі практики альтернативних форм освіти, передусім, неформальної, та працює над становленням культури холістичного навчання. Партнером форуму з німецького боку є спілка «МіtОst», яка вже 15 років поспіль розвиває різноманітну та відкриту мережу Центральної, Східної та Південної Європи зі своїми східними сусідами. Форум UkraineLab реалізується в рамках проекту «Діалог заради змін» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Більш детально із програмою можна ознайомитися на сайті  


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый