» » Кількість онкохворих в області тільки збільшується

Кількість онкохворих в області тільки збільшується

За даними співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру перебуває на обліку 28 тисяч хворих. З них – 4500 лише жінки із раком молочної залози. І рівень захворюваності тільки зростає: щорічно медики фіксують до 450 нових хворих.

«Відсоток дуже великий – 2,6% від усього населення області. Ми готові допомагати, але, на жаль, не всі звертаються до нас вчасно», – розповідає головний лікар медзакладу Ірина Сокур.

Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» – це профільний лікувально-профілактичний заклад вищого рівня акредитації, який забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої онкологічної допомоги населенню і здійснює методичне керівництво організацією протиракової боротьби в регіоні.

КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер» – єдиний лікувально-профілактичний заклад в області на 270 ліжок, де надаються всі види спеціалізованої медичної допомоги онкологічним пацієнтам не тільки з нашої області, а й з усіх регіонів Півдня України. - повідомляє сайт Херсонської обласної радискачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый