» » Невідомо на що витрачаються "спортивні" гроші Херсону. Реальні факти

Невідомо на що витрачаються "спортивні" гроші Херсону. Реальні факти

Як з'ясували експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, які проводили моніторинг херсонських бюджетних програм, програми  Управління молоді та спорту містять суттєві корупційні ризики.
Про це розповів експерт ПЦПСД Володимир Молчанов під час засідання прес-клубу.
Наприклад, у програмі «Підтримка і розвиток спортивної інфраструктури» (КПК 5040) відсутня деталізація як самої інфраструктури, так і заходів з її підтримки, а також показники якості з динаміки охоплення спортивною діяльністю.
А в програмі «Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту» (КПК 5060) за відсутністю деталізації приховано позаконкурсний непрозорий механізм надання фінансування спортивним організаціям, що є корупційно-ризиковим і викликає хронічне обурення громадськості.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый