незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » У Каховці відбулася фокус-група

У Каховці відбулася фокус-група

4 грудня експерти проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів" провели фокус-групу у м.Каховка, з метою виявлення конфліктів в громаді.

Участь у фокус-групі взяли представники двох місцевих видань («Каховська зоря», «Каховские новости»), депутати Каховської міської ради, працівники органів виконавчої влади Каховської міської ради та лідери громадських організацій, які є членами міської громадської ради.

Під час фокус групи були обговорені ключові моменти, пов’язані з інсуючими підходами та інструментами вирішення соціальних та суспільно-політичних проблем на міському рівні, визначено підходи та стратегії, які на думку респондентів застосовуються для вирішення конфліктів.  Окрім того були детально проговорено проблемні тем та сфер, які провокують конфлікти в громаді, підвищують напругу та мають суттєвий поштовх до ескалації.

У результаті заходу експерти отримали перелік потенційних тем, які представляють певну загрозу стабільності та згуртованості громади міста Каховки, визначено їх ступінь та потенціал до ескалації. Окрім того, учасники заходу змогли обмінятись думками та баченням можливих кроків, які можуть стабілізувати ситуацію та трансформувати наявні, або забезпечити превенцію майбутнім конфліктам, які можуть розгорнутись у місті базуючись на визначених точках конфліктності Каховки.

Фокус-група була проведена в рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів", що впроваджується на Херсонщині Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень спільно з Херсонською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки Посольства США в Україні.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica