» » Бійці ФРББМ «Вітязь» показали себе в змішаних бойових мистецтвах

Бійці ФРББМ «Вітязь» показали себе в змішаних бойових мистецтвах

3-4 листопада в Херсоні відбувся чемпіонат з ММА (змішані бойові мистецтва), у якому гідно проявили себе бійці Федерації Рукопашного Бою та Бойових Мистецтв «ВІТЯЗЬ».

Так, перші місця у своїй категорії посіли Мирон Шевченко, для якого це був дебют, однак юнак успішно виконав больовий прийом на руку, та Деніс Посмашний – спортсмен, який виступає на змаганнях вже не вперше та робить чималі успіхи, що й довів під час чемпіонату.

Другі місця посіли молоді спортсмени Максим Сатир, Олександр Квашнін та бійці, що виступали в категорії 18+ та тренуються вже не перший рік – Ігор Григорьєв та Віктор Царьов. Причому перший ризикнув та не побоявся змагатися зі спортсменом на 10 кг більше нього, а у другого забрали перемогу через перевищення контакту.

Сьогодні бійці ФРББМ «Вітязь» аналізують помилки та вже готуються до нових перемог.

 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый