» » Юристи херсонського офісу Мережі правового розвитку розкажуть, як пройшли 100 днів роботи

Юристи херсонського офісу Мережі правового розвитку розкажуть, як пройшли 100 днів роботи

23 лютого 2018 року об 11.00 в Кризовому медіа-центрі Херсон, що знаходиться за адресою: вул. Пилипа Орлика (9 Січня), 30, офіс 33 (перший поверх) відбудеться прес-конференція з теми «100 днів роботи Херсонського офісу Мережі правового розвитку».

З 5 грудня 2017 року Херсонський офіс Мережі правового розвитку при ГО «ІРЦ «Правовий простір» та Херсонській обласній організації Комітету виборців Україні надає мешканцям міста безоплатну первинну правову допомогу в будівлі Херсонської міської ради (пр-т Ушакова, 37). Прийом юристами ведеться в кабінеті 115 на першому поверсі з понеділка по п’ятницю.

Спікери:

Наталя Бімбірайте – директор ГО «ІРЦ «Правовий простір»;

Дементій Бєлий – голова ХОО КВУ;

Сергій Плахотнюк – юрист ГО «ІРЦ «Правовий простір».

Спікери розкажуть, як пройшли 100 днів роботи Херсонського офісу Мережі правового розвитку, з яких питань громадяни звертаються найчастіше, які є складнощі та успіхи.

Безоплатна первинна права допомога надається за підтримки МФ «Відродження».

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый