» » Гід по процедурам демократії участі та результати дослідження - в електронному Посібнику

Гід по процедурам демократії участі та результати дослідження - в електронному Посібнику

У рамках проекту «Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів» експертами Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, ХОО КВУ та партнерських організацій був створений електронний навчально-аналітичний ресурс. У ньому розміщено результати дослідження конфліктів у Новокаховській, Каховській, Чаплинській, Бериславській громадах, а також опис практик застосування та особливостей реалізації семи процедур демократії участі.

Електронний Посібник розміщено на безоплатній та легкодоступній гуглівській платформі за адресою http://unconfl.blogspot.com.

Експертами була зібрана уся офіційна інформація про нормативно-правові акти, які регламентують процедури демократії участі (статути територіальної громади, регламенти ради), офіційна інформація по застосуванню найбільш поширених процедур, проведено моніторинг  засобів масової комунікації та виявлені конфлікти та практики застосування процедур демократії участі.

Проведено чотири фокусовані обговорення на тему конфліктів в місцевій громаді та практик застосування процедур демократії участі. Мета проведення – виявити особливості проявів соціальної напруги та її динаміку в пілотних громадах Херсонської області з подальшим напрацюванням потенційно ефективних засобів з попередження зростання чи зниження соціальної напруги в регіоні. З’ясування того,  які місцеві проблеми породжують конфлікти в громадах, як громадські  активісти беруть участь у вирішенні проблем, яким чином  застосовуються процедури демократії участі для подолання конфліктів. Проведено 28 глибинних інтерв’ю, які разом із фокус-групами направлені на виявлення проявів соціальної напруги та практики громадської активності у стосунках із владою.

16 грудня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулася прес-конференція з теми «Процедури місцевої демократії як інструменти подолання конфліктів в громадах», про яку детальніше можна почитати тут.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый