незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ТОП-10 партій із найбільшими фракціями в облрадах

ТОП-10 партій із найбільшими фракціями в облрадах

КВУ в рамках проекту «Дослівно» визначив політичні партії, що мають найбільші фракції в обласних радах. Інформацію було отримано у відповідь на інформаційні запити від 22 облрад. Дані станом на лютий 2018 року.

Серед ТОП-10 партій із найчисельнішими фракціями: Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», «Опозиційний блок», «УКРОП», Радикальна партія Олега Ляшка, Відродження, ВО «Свобода», «Самопоміч», «Наш Край» та «Аграрна партія».

Із загалом 1700 депутатів облрад 884 або 52% входять до фракцій опозиційних партій. Із них 250 є членами фракції «Батьківщина», 191 – «Опозиційного блоку», 134 – «УКРОПу», 111 – Радикальної партії Олега Ляшка, 102 – «Свободи», 96 – «Самопомочі».

Для порівняння: у фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» 373 депутати в облрадах, «Нашою Краю» та «Відродження», які часто є ситуативними союзниками БПП, 75 та 104 депутати відповідно.

«Із 10 партій з найбільшими фракціями в облрадах – шість є опозиційними політичними силами. Вплив опозиції в регіонах є надзвичайно високим. Окремі обласні ради фактично повністю перебувають під контролем таких партій. Як результат, впродовж останніх років їх депутати неодноразово приймали рішення, в яких критикували чинну владу. Так, щонайменше 11 облрад підтримали торговельну блокаду Донбасу, 19 – виступили з критикою підвищення тарифів, 7 – вимагали від офіційного Києва перейти із ними на договірні відносини. Із наближенням президентських та парламентських виборів 2019 року кількість подібних рішень може значно зрости», - підсумував голова КВУ Олексій Кошель.

Загалом в облрадах представлені 26 політичних партій, що мають бодай одного депутата в складі фракції. У Донецькій та Луганській областях обласні ради не функціонують.                                      

Нагадаємо, що раніше КВУ склав рейтинг найбільш опозиційних обласних рад України

Джерело: сайт ВГО КВУ

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica