» » Херсонський театр ім.Куліша оголошує набір в "Лабораторію 18+"

Херсонський театр ім.Куліша оголошує набір в "Лабораторію 18+"

Херсонський театр Куліша разом з драматургинею Наталкою Блок оголошує набір у театральну лабораторію 18+.

Ми чекаємо на молодь, яка зацікавлена театром, бажає бачити у його репертуарі сучасні п’єси на теми, що хвилюють Їх тут і зараз, повідомляє тетар на своїй сторінці в Фейсбуці.

Професійна драматургиня Наталья Астасьева-Блок, п`єси якої ставлять в українських та закордонних театрах, разом з учасниками лабораторії створить текст, який буде поставлено на сцені у театрі Куліша.

Вас чекають майстер-класи по написанню текстів, робота над виставою, можливість впливати на розвиток українського театру, присутність на репетиціях та багато творчого спілкування.

Кількість учасників лабораторії обмежена.

Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSexsvinNO4RuJXnDt…/viewform та любити сучасний театр.

Заявки приймаються до 10-го березня, а результати відбору будуть оголошені 12-го березня.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый