» » Активістам бериславської громади розповіли, як долати конфлікти

Активістам бериславської громади розповіли, як долати конфлікти

26 лютого експерти проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів" провели семінар для активістів Бериславської громади.

Експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул та Володимир Молчанов розповіли учасникам семінару, що таке демократія участі, та які її механізми можуть використовувати громадяни на місцях, щоб донести до влади свою точку зору.

Бериславські активісти дізналися, що таке громадські слухання, загальні збори, місцеві ініціативи, громадські експертизи, органи самоорганізації населення, громадські ради, електронні петиції. Експерти презентували їм електронний Посібник для громадського активіста (http://unconfl.blogspot.com/ ), де всі ці процедури детально описані.

У рамках проекту експерти провели аналітичне дослідження, в ході якого виявили особливості проявів соціальної напруги та її динаміку в бериславській громаді. Тож наступним етапом роботи буде обговорення з місцевими активістами виявлених конфліктів, а також пошук їх подолання за допомогою процедур демократії участі.

«До нашої наступної зустрічі учасники семінару розроблять стратегію подолання як мінімум одного конфлікту», - зазначив Олександр Мошнягул.

Проект «Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів» здійснюється Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый