незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » До уваги громадських активістів Каховки! Тренінг «Процедури демократії участі – як спосіб подолання конфліктів»

До уваги громадських активістів Каховки! Тренінг «Процедури демократії участі – як спосіб подолання конфліктів»

Як подолати конфлікти в громадах? Як реально впливати на рішення влади та комунікувати так, щоб вас почули? Цьому активістів Каховської громади навчатимуть на тренінгу «Процедури демократії участі – як спосіб подолання конфліктів», який відбудеться 22 березня о 15.00.

Навчальний тренінг проведуть експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул та Володимир Молчанов у рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів".

Громадським активістам розкажуть, що таке демократія участі, та які її механізми можуть використовувати громадяни на місцях, щоб донести до влади свою точку зору.

У рамках проекту експерти провели аналітичне дослідження, в ході якого виявили особливості проявів соціальної напруги та її динаміку в каховській громаді. Тож наступним етапом буде проведення ще одного тренінгу, на якому буде обговорення з місцевими активістами виявлених конфліктів, а також пошук їх подолання за допомогою процедур демократії участі.

Щоб взяти участь в тренінгу, необхідно заповнити просту реєстраційну форму – https://goo.gl/forms/LD9FT4rrYOV5YS5A3

Місце проведення тренінгу буде повідомлено зареєстрованим учасникам пізніше.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів» здійснюється Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica