» » До уваги громадських активістів Нової Каховки! Тренінг «Процедури демократії участі – як спосіб подолання конфліктів»

До уваги громадських активістів Нової Каховки! Тренінг «Процедури демократії участі – як спосіб подолання конфліктів»

Як подолати конфлікти в громадах? Як реально впливати на рішення влади та комунікувати так, щоб вас почули? Цьому активістів Новокаховської громади навчатимуть на тренінгу «Процедури демократії участі – як спосіб подолання конфліктів», який відбудеться 26 березня об 11.00.

Навчальний тренінг проведуть експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул та Володимир Молчанов у рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів".

Громадським активістам розкажуть, що таке демократія участі, та які її механізми можуть використовувати громадяни на місцях, щоб донести до влади свою точку зору.

У рамках проекту експерти провели аналітичне дослідження, в ході якого виявили особливості проявів соціальної напруги та її динаміку в новокаховській громаді. Тож наступним етапом буде проведення ще одного тренінгу, на якому буде обговорення з місцевими активістами виявлених конфліктів, а також пошук їх подолання за допомогою процедур демократії участі.

Щоб взяти участь в тренінгу, необхідно заповнити просту реєстраційну форму – https://goo.gl/forms/LD9FT4rrYOV5YS5A3

Точне місце проведення тренінгу буде повідомлено зареєстрованим учасникам пізніше.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів» здійснюється Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый