» » У Херсоні підведуть підсумки Атестації депутатів місцевих рад

У Херсоні підведуть підсумки Атестації депутатів місцевих рад

27 березня у Херсоні відбудеться круглий стіл, присвячений результатам «Атестації депутатів місцевих рад».

Під час круглого столу організатори:

-оголосять, хто з 54 депутатів Херсонської міської ради отримав максимально можливі позитивні та негативні оцінки за результатами своєї діяльності протягом другого року повноважень;

-розкажуть про тенденції реалізації повноважень депутатами Херсонської міської ради в порівнянні з тенденціями інших міських рад 7 обласних центрів;

-обговорять разом з депутатами та експертами, як можна вирішити ідентифіковані проблеми в результаті реалізації місцевими депутатами свої повноваження.

Час: вівторок, 27 березня о 12:00

Місце: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика (9 Січня), 30, оф. 33 Кризовий медіа центр. Херсон

Спікери:

-Олександр Мошнягул, Голова Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень

-Дементій Бєлий, Голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України

До участі в круглому столі також запрошені депутати Херсонської міської ради, а також регіональні експерти, представники громадських організацій та журналісти.

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в міських радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В місті Херсоні за реалізацію ініціативи відповідає Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень.

Контактна особа: Дементій Бєлий, 095 48 77 627

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый