» » Херсонських громадських активістів вчили долати й попереджати конфлікти

Херсонських громадських активістів вчили долати й попереджати конфлікти

2 квітня в херсонському Кризовому медіа-центрі відбувся тренінг для громадських активістів з теми «Інструменти подолання конфліктів в громадах».

Захід був проведений в рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів", який здійснюється Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень спільно з Херсонською обласною організацією Комітету виборців України.

Провів тренінг експерт проекту Максим Єлігулашвілі, який навчив учасників розпізнавати доконфліктну ситуацію та розповів, як попередити конфлікт. Тренінг відбувався з інтерактивниій формі, містив багато практичних вправ, дякуючи чому присутнім було легше засвоювати матеріал. Також тренер навчив малювати карту конфлікту, яка допомагає розібратися у взаємозв’язках сторін, побачити ситуацію з боку та знайти правильний вихід з неї.    

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый