незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Херсонських громадських активістів вчили долати й попереджати конфлікти

Херсонських громадських активістів вчили долати й попереджати конфлікти

2 квітня в херсонському Кризовому медіа-центрі відбувся тренінг для громадських активістів з теми «Інструменти подолання конфліктів в громадах».

Захід був проведений в рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів", який здійснюється Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень спільно з Херсонською обласною організацією Комітету виборців України.

Провів тренінг експерт проекту Максим Єлігулашвілі, який навчив учасників розпізнавати доконфліктну ситуацію та розповів, як попередити конфлікт. Тренінг відбувався з інтерактивниій формі, містив багато практичних вправ, дякуючи чому присутнім було легше засвоювати матеріал. Також тренер навчив малювати карту конфлікту, яка допомагає розібратися у взаємозв’язках сторін, побачити ситуацію з боку та знайти правильний вихід з неї.    

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica