незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » #деньнезалежності – презентація документальної відеоінсталяції у Херсоні

#деньнезалежності – презентація документальної відеоінсталяції у Херсоні

Як проживають один і той же день, 24 серпня, в різних точках України – від столиці до так званих ЛНР та ДНР? Що думають українці про незалежність – власну й державну? 6 травня о 12:00 в Херсоні представлять відеопроект #деньнезалежності, який складається з множини інтернет-трансляцій із території України через соціальні мережі. Відвідувачі можуть приєднуватися у будь-який час за адресою: Херсонський обласний палац культури ("Народний дім"), вулиця Перекопська, 9.

#деньнезалежності — багатогодинне документальне відео, що складається із множини індивідуальних інтернет-стрімів із території України, що були зібрані протягом 24 серпня 2017 року через різні соціальні мережі та хронологічно упорядковані. Головні персонажі відеороботи — це випадкові громадяни,  які через призму різних поколінь, професій, релігійних і політичних переконань представляють віртуальний зріз української реальності і стають провідниками у свою повсякденність.

Авторки і автори трансляцій використовують камеру як інструмент для спілкування чи різновид розваги, а глядач через перформативні мізансцени має можливість зануритись у мікросвіти людей, які проживають один і той же день у різних точках України: від заходу до так званих ЛНР і ДНР, від столиці і до Криму. Серед стрімерів також є мешканці Херсона. Герої та героїні відео розкривають тему незалежності по-різному: це, наприклад, жіноча емансипація, політична індиферентність, свобода вибору і, звичайно, роздуми про українську незалежність.

Зрештою, це відео через свою тривалість перетворюється на суцільну пряму трансляцію — маніфестацію відмінності, яка не вписується у жодну із узагальнених образів країни. Водночас воно демонструє той спектр тем, який єднає людей поза ідеологічними конструктами і ними стають стосунки, секс та самотність в часи нових медіа.

Тривалість: 5 годин (12:00 – 18:00). Глядачі можуть приєднуватись у будь-який час.

Відео не рекомендується для перегляду дітям до 14 років.

Показ відбудеться 6 травня 2018 року в місті Херсон за адресою: Херсонський обласний палац культури ("Народний дім"), вулиця Перекопська, 9. Вхід вільний. Просимо вас зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2H2pdIx

Трейлер відеороботи можна переглянути за посиланням: http://bit.ly/2qVpbaA

Подія Facebook: http://bit.ly/2F17VFE

Під час презентації будуть присутні автори/авторки документальної відеоінсталяції #деньнезалежності: Анастасія Красножон, Галина Лаврінець, Вікторія Миронюк, Костянтин Солодухін, Юрій Юдін, Тереза Яковина.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica