» » Ще дві громади Херсонської області готові до співпраці з Ресурсним центром

Ще дві громади Херсонської області готові до співпраці з Ресурсним центром

29 травня експерти херсонського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії відвідали дві молоді ОТГ Херсонської області - Новорайську  (Бериславський район) та Борозенську (Великоолександрівський район). Громади утворилися не так давно, тож мають певні складнощі.
Голова ресурсного центру Олександр Мошнягул та експерт Володимир Молчанов зустрілися з керівництвом громад, працівниками виконкому, депутатами та громадськими активістами, розповіли про діяльність Центру, про механізми місцевої демократії, які можна впроваджувати в громадах (зокрема бюджет участі).
Як виявилося, в обох громадах є проблеми з нормативно-правовим забезпеченням діяльності ради. Немає низки ключових документів, зокрема Статуту.
Окрему увагу експерти приділили програмно-цільовому методу формування бюджету, з яким, за словами представників фінансових відділів, їм дійсно складно розібратися.
Поговорили також про конфлікти в громадах. За словами учасників заходу, наявні певні конфліктогенні питання, які потрібно вирішувати. Позитивним моментом є те, що керівництво Новорайської та Борозенської громад налаштоване на співпрацю з громадськістю, намагаються зробити владу прозорою та відкритою.
За результатами зустрічі домовилися про подальшу співпрацю – експерти херсонського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії готові надавати зі свого боку допомогу та допомагати громадам стати більш сучасними й розвинутими.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый