незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » У Гладківській ОТГ оновили Статут та планують консультації з громадськістю

У Гладківській ОТГ оновили Статут та планують консультації з громадськістю

14 червня в Гладківській ОТГ відбувся тренінг з теми «Інструменти подолання конфліктів в громадах», в якому взяли участь представники депутатського корпусу, виконкому, працівники сфери освіти, громадські активісти.

Це вже не перший тренінг, який в громаді проводять представники Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень. На попередніх зустрічах місцеві активісти дізналися, що таке місцева демократія та отримали знання про механізми, за допомогою яких можна впливати на рішення влади. Як результат - Гладківська ОТГ прийняла оновлений демократичний Статут.

На цьому тренінгу разом з експертами ПЦПСД Олександром Мошнягулом та Володимиром Молчановим мешканці громади пішли далі - склали проект плана публічних консультацій з громадськістю на другу половину 2018 року та інших заходів, передбачених новим Статутом. Адже, як виявилося, в громаді є низка проблем, які хвилюють мешканців, але ніяк  з ними не обговорюються, наприклад, оптимізація навчальних, дошкільних закладів, встановлення земельного податку тощо.

Так, найближча консультація з громадськістю відбудеться в селі Таврійськ, що входить до складу ОТГ. На ній мешканцям розкажуть про новий Устав та можливості, які він передбачає. Тренінг був проведений в рамках проекту «Посилення ролі периферійних населених пунктів в об’єднаних громадах Херсонської області», направленому на розвиток громадянського суспільства та посилення зав’язків між населеними пунктами, що здійснює Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" .

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica