» » Кочубеївська ОТГ увійшла в посібник з успішності

Кочубеївська ОТГ увійшла в посібник з успішності

4 липня в Києві відбулася презентаційна зустріч представників мережі регіональних Ресурсних центрів із сприяння розвитку місцевої демократії, під час якої були презентовані історії успіху вирішення проблем розвитку в об'єднаних територіальних громадах.

У зустрічі взяли участь члени Асоціації сприяння самоорганізації населення, представники Ресурсних центрів з усієї України - Черівецької, Львівської, Волинської, Рівненської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської, Луганської, Донецької областей та и.Києва. Вони представили власні напрацювання та досягнення на місцевому рівні. Херсонський РЦ представив його керівник Олександр Мошнягул.

У рамках заходу відбулася презентація посібника кращих практик використання елементів місцевої демократії в Україні, в який війшла й Кочубеївська ОТГ Херсонської області, яка є однією з перших об'єднаних територіальних громад, які показали реальний результат впровадження бюджету участі. Як це відбувалося, більш детально можна подивитися в відеосюжеті: 

Захід був проведений Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація сприяння самоорганізації населення" в межах проекту "Посилення спроможності міжрегіональної мережі громадських організацій із розвитку місцевої демократії", який реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый