» » Громадська рада обговорила міські проблеми та визначила напрямки роботи

Громадська рада обговорила міські проблеми та визначила напрямки роботи

30 серпня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулося перше засідання міської Громадської ради в новому складі.

Координатор ГР Олександр Мошнягул запропонував наступний формат роботи: кожний називає певну міську проблему та свої варіанти її вирішення, зокрема, що конкретно може зробити його організація та Громадська рада в цілому.

Члени ГР назвали такі проблеми як  відсутність стратегічного бачення органами місцевого самоврядування, відсутність процесу розподілу коштів для НГО та інші.  

Напрямки роботи були визначені дуже різні. Дещо з цього вже обговорювалося в Громадській раді минулого скликання, наприклад, питання транспорту, титульних списків, мафів. Але було запропоновано й багато нових тем, зокрема стосовно медицини, правопорядку, соіальної теми.

Також традиційно Громадська рада буде розглядати та вивчати питання сесійних засідань та надавати міському голові свої пропозиції.   

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый