незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Громадська рада обговорила міські проблеми та визначила напрямки роботи

Громадська рада обговорила міські проблеми та визначила напрямки роботи

30 серпня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулося перше засідання міської Громадської ради в новому складі.

Координатор ГР Олександр Мошнягул запропонував наступний формат роботи: кожний називає певну міську проблему та свої варіанти її вирішення, зокрема, що конкретно може зробити його організація та Громадська рада в цілому.

Члени ГР назвали такі проблеми як  відсутність стратегічного бачення органами місцевого самоврядування, відсутність процесу розподілу коштів для НГО та інші.  

Напрямки роботи були визначені дуже різні. Дещо з цього вже обговорювалося в Громадській раді минулого скликання, наприклад, питання транспорту, титульних списків, мафів. Але було запропоновано й багато нових тем, зокрема стосовно медицини, правопорядку, соіальної теми.

Також традиційно Громадська рада буде розглядати та вивчати питання сесійних засідань та надавати міському голові свої пропозиції.   

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica