» » Розколу не буде: херсонські аграрники підтримали свого партійного лідера

Розколу не буде: херсонські аграрники підтримали свого партійного лідера

13 вересня Політична рада Аграрної партії виключила низку партійних функціонерів та керівників обласних осередків за порушення статутної діяльності. Це рішення прес-служба подала, як очищення лав партії від людей Медведчука. Керівництво Херсонської обласної організації партії підтримала рішення центрального керівництва. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті партїі

Виступ Ігоря Калиніна. 13 вересня Київ. Політрада Аграрної партії України 
«Якщо керівник обласної організації порушив статут, йому не місце в партії, шановний голово – зрозумійте у них немає мети захопити партію, їх мета розвалити партію, щоб захопити голоси наших виборців, я вас дуже прошу прийміть жорстке рішення», - зазначив у своєму виступі на Політичній Раді заступник голови Херсонської обласної організації Ігор Калінін 

13 вересня відбулося засідання Політичної ради Аграрної партії України. За антистатутну діяльність Політрада виключила з лав партії заступника голови Олега Корбана, членів Політради Аліма Міщука, Михайла Поживанова, Сергія Гайдая, Володимира Шандру та Стеллу Хлус. Також було звільнено голів Волинської, Віницької, Хмельницької, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької, Кіровоградської, Київської обласної та Київської міської організацій, розпущено заступників голів, виконкоми та КРК цих організацій. Також в цих областях призначено в.о. голів до проведення звітно-виборчих конференцій.

Лідер партії Віталій Скоцик за підсумками засідання Політради заявив, що Аграрну партію України було очищено від людей Медведчука.
Політрада також визначила дату з’їзду партії.
На фото: Виступ Ігоря Калиніна
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый